PL: No kochani! Jak Święta? Moje spokojnie. Raczej nie jestem typem człowieka, który buja się po całej dalszej rodzinie. Uwielbiam w ten czas poleżeć, odpocząć, spędzić czas też sama ze sobą. Wiecie, bez makijażu, bez strojenia się, bez reszty świata. No i jest coraz cieplej! Wygodne bujane fotele już są na tarasie powieszone więc pierwszą kawę na zewnątrz mam zaliczoną! Wiecie, że w tym tygodniu ma być już ponad 25 stopni? Mega! Przyznam szczerze, że odpoczęłam przez te dni, mam świeżą energię do działania i te prognozy pogodowe jeszcze bardziej budzą we mnie ekscytacje. Sesja, którą dziś macie okazje oglądać nie jest najnowsza, jest sprzed paru tygodni. Jest efektem spontanicznego wypadu do Kazimierza, to był jeden z cieplejszych dni w tym roku, więc już mogłam pozostać w samej koszuli. Stylizacja jest cała w dżinsie, ale w różnych jego odcieniach. Co myślicie?

EN: Well dear! How’s Easter? My peace. Rather, I’m not the type of human who is swinging around the whole extended family. I love to lie back, relax and spend time with myself. You know, without makeup, without tuning in, without the rest of the world. And it’s getting warmer! Comfortable rocking chairs are already hung on the terrace, so I have passed the first coffee outside! Do you know that this week will be over 25 degrees? Nice! I must admit that I rested during these days, I have fresh energy to work and these weather forecasts are even more exciting. The session you have the opportunity to watch today is not the latest, it’s been a few weeks ago. It is the result of a spontaneous trip to Kazimierz, it was one of the warmer days this year, so I could stay in the shirt itself. Styling is all in jeans, but in different shades. What do you think?

okulary – hm | koszula – pull&bear | spodnie – second hand

Udostępnij:

Komentarzy: 2

  1. 25 kwietnia 2019 / 12:58

    Odwiedziłam rodzinkę, było miło. 🙂 Zestaw bardzo mi się podoba 🙂

  2. 25 listopada 2019 / 07:06

    Good day! I just would like to give an enormous thumbs up for the nice information you may have right here on this post. I will be coming again to your weblog for more soon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Looking for Something?