Hej kochani! Ostatni weekend był niesamowity! Jak śledzicie mnie na instagramie, to widzieliście, że byłam we Wrocławiu. Dla mnie to miasto jest piękne! Mogłabym tam mieszkać. Pierwszy raz miałam okazje trochę pozwiedzać, trochę zobaczyć i się nacieszyć. Ogólnie wybrałam się na gale zespołu, z którym współpracuje. Świetne wydarzenie, mnóstwo pozytywnej energii! Do Wrocławia mam dość daleko, jechałam ponad 8 godzin, ale było warto. W tym mieście też mam swoją internetową przyjaciółkę, Dominikę, z którą też na co dzień współpracuje, więc miałyśmy genialną okazję się zobaczyć. W piątek w nocy już przybyłyśmy na miejsce, całą sobotę spędziłyśmy w hotelu na gali. Niedziela to był dzień, w którym mogłyśmy trochę pozwiedzać. Wtedy wyciągnęłam aparat i postanowiłam popykać parę zdjęć i dziś zapraszam Was na małą fotorelację!

Niedzielę rozpoczęłyśmy od pysznego śniadanka w Charlotte. Uwielbiam to miejsce! Jedzenie pyszne, niedrogie. Mam z tą restauracją same dobre wspomnienia. Pierwszy raz poszłam do niej z Damianem w Krakowie. Tym razem wybrałam się z przyjaciółmi we Wrocławiu. Brakuje jeszcze tylko Warszawy do kompletu! Chyba, gdzieś jeszcze jest Charlotte? W każdym razie było to moje wymarzone śniadanie, znowu mogłam spróbować tej cudownej truskawkowej konfitury, to moja ulubiona! A jaka jest Wasza? Miałyście okazje już tam jeść?

Po pysznym śniadaniu przyszedł czas by trochę pooglądać. Pierwszy raz miałam okazje zwiedzać Wrocław, choć byłam tam już parę razy. Tak jak wyżej wspomniałam, jest to piękne miasto, ma niesamowity klimat! Zresztą, myślę, że zdjęcia oddają to najlepiej. Miałam okazje też wypróbować elektryczne hulajnogi! Odkąd pojawiły się w Warszawie, strasznie chciałam na takiej pojeździć, ale niestety jadać tam na studia nie miałam takiej okazji. Tym razem jednak udał nam się, przejechałyśmy się kawałek, super sprawa!

A Wy byliście kiedyś we Wrocławiu? Jak Wasze wrażenia?

Udostępnij:

1 komentarz

  1. 9 grudnia 2019 / 11:52

    Wrocław jest fotogeniczny. Jak byłam to biegałam i robiłam zdjęcia krasnoludków 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Looking for Something?