Hej słoneczka! Oj, jakie ciepłe to powitanie! To tak, żeby się trochę rozgrzać, bo pogoda nas nie rozpieszcza. No ale, może do rzeczy. Jeśli obserwujecie mnie na instagramie, to wiecie, że ostatni weekend znowu spędziłam poza domem. Tym razem nie były to jakieś studia, tym razem wyjechałam na Gale Biznesu! Raczej jest to wydarzenie mało Wam znane, ja po prostu słynę z takich ukrytych wydarzeń! Gala Biznesu to ogromne wydarzenie, organizowane raz w roku. Nie raz już pisałam Wam tutaj, czym się zajmuję na co dzień. Oprócz swojej pasji, czyli pisania tutaj oraz tworzenia na YouTube, mam pracę, którą kocham całym serduchem. Mowa oczywiście o zespole Next Level, do którego należę i mam tę szansę rozwijać się z cudownymi kobietami sukcesu! Także, ta gala była dla nas, oraz dla innych partnerów biznesowych firmy! Oczywiście dziś chce podzielić się z Wami moimi małymi odczuciami z tej małej podróży!

Tutaj nie wstawię Wam typowych zdjęć z Gali, ze względu na to, że ta, było po prostu ciemno i zdjęcia nie wychodziły najlepiej. Na pewno nie są na tyle estetyczne, żeby je tu publikować. Jeśli jesteście więc ciekawi, jak to wyglądało dokładniej, w formie zdjęć, to zapraszam na mojego instagrama (@_martazielinska_). Tam w wyróżnionym instastory możecie dokładnie zobaczyć, jak to wyglądało. Lub zapraszam Was do odwiedzenia mojego YouTube, macie go w ikonkach prawie na całej mojej stronie, i na dole i na rogu. Na kanale jest vlog z całego weekendu!

 

Ale okej, może przejdźmy już do sedna. Podróż do Bydgoszczy już oczywiście była jedną, małą przygodą. Zawsze po prostu u mnie w podróży muszą pojawić się jakieś małe komplikacje. Nie będę wchodzić w szczegóły, po prostu był mały problem z przesiadką w Warszawie. Dojechaliśmy na miejsce około 21 w piątek. No i wtedy już zaczęły się emocje, bo po raz kolejny mogłam zobaczyć się z bliskimi mi osobami, z którymi współpracuję. Powiem Wam, że tę część wyjazdów uwielbiam najbardziej. Doceniam bardzo, że mogę czasem spotkać się z bliskimi, których, na co dzień koło siebie nie mam, bo mieszkają na drugim końcu Polski. W sobotę, czyli nastęonego dnia, był już ten wielki dzień. Największy błąd, jaki popełniłam? Założyłam na Galę szpilki. Na Galę, która trwa osiem godzin! Nigdy więcej! Nogi bolą mnie do dziś. W każdym razie gala to przede wszystkim czas wyróżnień. Od pewnego poziomu wychodzicie na scenę i jesteście obsypywani masą konfetti! Ja niestety nie miałam okazji być na tej scenie w tym roku, ale na następnej Gali będę na pewno! Także przede wszystkim na gali odbieramy awanse. Jest ich mnóstwo, bo po prostu nasz plan marketingowy jest dosyć spory. Jak to dokładnie wygląda, możecie właśnie zobaczyć na moim instagramie lub YouTubie. Naprawdę polecam spojrzeć, bo wygląda to niesamowicie! Oczywiście firma przygotowuje inne atrakcje. Są to różne ciekawe wystąpienia związane z naszą pracą, premiery nowych produktów, różne pokazy. W tym roku mieliśmy okazje gościć Natalie Szroeder, mieliśmy mały, prywatny koncert. W tym czasie również mamy przerwę na obiad, możemy również z bliska obejrzeć auta, które są do odebrania na poszczególnych poziomach w planie marketingowym. Można po prostu zobaczyć wszystko na żywo. Można poczuć atmosferę tej firmy, zobaczyć z bliska, jakie ma możliwości no i oczywiście można się poczuć jak najbardziej docenianym. Największą wartością dla mnie jednak na takim wydarzeniu są ludzie. Ludzie, z którymi, na co dzień pracuję online, mamy kontakt tylko przez telefon lub Skype. To jest wydarzenie, gdzie możemy się po prostu zobaczyć. To jest uczucie nie do opisania, nie da się go niczym zastąpić. Doceniam takie chwile bardzo, bo wiem, że nie zdarzają się często.

Niedziela upłynęła nam już spokojnie, na podróży. Do tej pory odczuwam emocje po tym świetnym wydarzeniu. Teraz jak to piszę, to przechodzą mnie ciarki i uśmiecham się jak głupia do monitora. Uwielbiam swój zespół, uwielbiam to, że mam osoby, na których mogę w 100% polegać. Nigdy nie znalazłam lepszego miejsca na budowanie naprawdę prawdziwych relacji. I właśnie to cenię sobie najbardziej. Ciesze się bardzo, że mogłam tam być i jeszcze raz dziękuje moim dziewczynom za tak cudowny czas!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Looking for Something?