Mogę się założyć, że teraz większość z Was narzeka na pogodę. No bo w tygodniu jest ciepło, a w weekend pada. Ah, co za los. Ja za to się ciesze ogromnie. W tygodniu mam spotkania, wiec dobrze, że pogoda dopisuje. Za to weekend to czas na relaks w domciu! Ten tydzień przeleciał mi bardzo szybko, ale to oznacza, że był intensywny! To prawda, jestem bardzo z niego zadowolona, pracuje na awans, tak samo jak moje osoby w zespole. Pracy jest sporo, zaangażowania też i oby tak dalej. Wiem, że teraz uczniowie też mają wakacje i dlatego chciałabym zainspirować Was do korzystania z każdego wolnego dnia! Ja każdy swój dzień wykorzystuje na maksa, nie pozwalam sobie spać do 12. Codziennie wstaje o 8 lub 9 i zabieram się do realizowania swoich celów i marzeń. Mam dla Was zadanie. Wypiszcie sobie, co chcecie zrealizować w te wakacje, jakie macie marzenia. Następnie już sami będziecie wiedzieć najlepiej co robić, żeby je zrealizować. Nie czekajcie na lepszy czas, bo takiego nie będzie!

Fot. Piotrek | ogrodniczki – Zaful | koszulka – Second Hand

Udostępnij:

Komentarzy: 5

 1. 26 czerwca 2018 / 14:01

  Ja dopiero dziś zaczynam swoje wakacje, dziś ostatni dzień egzaminów.. 😉 Prześliczne zdjecia:) Mi się zdarza długo pospać 😉

 2. 26 czerwca 2018 / 14:34

  Fotograf dużo pracy włożył w te zdjęcia jak i ty. O tuż to niechaj każdy uczący ię weźmie twoją rad do serca. Pozdrawiam ciepło.

 3. 26 czerwca 2018 / 15:16

  Świetne ogrodniczki 🙂 I zgadzam się, pogoda jest idealna…no, może czasami ciut za gorąco ale od tego jest lato!

 4. 27 czerwca 2018 / 17:24

  Ech, ale jak jest lato to powinno być gorąco!:) A moja „kartka” przygotowana już od siły tygodni.
  Bardzo ładne zdjęcia 🙂

 5. 27 czerwca 2018 / 17:25

  Od kilku tygodni oczywiście 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Looking for Something?